SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Emas menyang Pound Inggris (XAU menyang GBP)

Konversi Emas (XAU) menyang Pound Inggris (GBP) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs XAU menyang GBP dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 XAU. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi XAU menyang GBP

Konversi Emas (XAU) menyang Pound Inggris (GBP) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs XAU menyang GBP dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 XAU. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1 XAU =
3,035.89GBP
1 XAU = 3,035.89 GBP · 1 GBP = 0.000329393 XAU
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

XAU menyang GBP

Dhuwur4,011.31
Endhek2,978.07
Owah-owahan+1.55%
2,5003,0003,5004,0004,500NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 XAU ing GBP
28 Oct, 16:07 GMT3,035.89
28 Oct 20263,035.65
27 Oct 20263,013.28
26 Oct 20262,995.39
25 Oct 20262,986.47
24 Oct 20262,985.04
23 Oct 20262,993.96
22 Oct 20263,053.99
21 Oct 20263,080.44
20 Oct 20263,081.04
19 Oct 20263,137.06
18 Oct 20263,124.57
17 Oct 20263,124.53
16 Oct 20263,144.38
15 Oct 20263,128.49
14 Oct 20263,132.57
13 Oct 20263,167.82
12 Oct 20263,162.85
11 Oct 20263,171.73
10 Oct 20263,170.77
9 Oct 20263,169.69
8 Oct 20263,123.95
7 Oct 20263,119.53
6 Oct 20263,119.97
5 Oct 20263,128.02
4 Oct 20263,124.64
3 Oct 20263,125.26
2 Oct 20263,168.02
1 Oct 20263,157.49
30 Sept 20263,161.15
29 Sept 20263,119.08
28 Sept 20263,169.57
27 Sept 20263,235.09
26 Sept 20263,235.73
25 Sept 20263,231.97
24 Sept 20263,237.08
23 Sept 20263,263.93
17 Sept 20263,210.28
10 Sept 20263,253.55
3 Sept 20263,282.89
27 Aug 20263,385.4
20 Aug 20263,306.66
13 Aug 20263,268.52
6 Aug 20263,177.66
30 Jul 20263,052.49
23 Jul 20263,086.49
16 Jul 20262,978.07
9 Jul 20263,032.09
2 Jul 20263,059.95
25 Jun 20263,031.38
18 Jun 20263,239.45
11 Jun 20263,046.5
4 Jun 20263,337.91
28 May 20263,276.27
21 May 20263,378.12
14 May 20263,456.63
7 May 20263,457.11
30 Apr 20263,382.55
23 Apr 20263,483.92
16 Apr 20263,550.71
9 Apr 20263,525.62
2 Apr 20263,534.23
26 Mar 20263,382.84
19 Mar 20263,656.88
12 Mar 20263,863.72
5 Mar 20263,879.01
26 Feb 20263,817.4
19 Feb 20263,684.68
12 Feb 20263,706.64
5 Feb 20263,612.34
29 Jan 20264,011.31
22 Jan 20263,569.06
15 Jan 20263,429.82
8 Jan 20263,302.96
1 Jan 20263,202.08
25 Dec 20253,314.87
18 Dec 20253,240.97
11 Dec 20253,151.77
4 Dec 20253,154.31
27 Nov 20253,131
20 Nov 20253,135.18
13 Nov 20253,195.08
6 Nov 20253,043.1
30 Oct 20252,989.44

Konversi cepet

XAUGBP
1 XAU3,035.89 GBP
5 XAU15,179.45 GBP
10 XAU30,358.91 GBP
25 XAU75,897.27 GBP
50 XAU151,794.55 GBP
100 XAU303,589.10 GBP
250 XAU758,972.74 GBP
500 XAU1,517,945.49 GBP
1,000 XAU3,035,890.97 GBP
5,000 XAU15,179,454.87 GBP
10,000 XAU30,358,909.74 GBP
GBPXAU
1 GBP0.000329 XAU
5 GBP0.001647 XAU
10 GBP0.003294 XAU
25 GBP0.008235 XAU
50 GBP0.01647 XAU
100 GBP0.032939 XAU
250 GBP0.082348 XAU
500 GBP0.164696 XAU
1,000 GBP0.329393 XAU
5,000 GBP1.646963 XAU
10,000 GBP3.293926 XAU

1 XAU uga padha karo

USD · US Dollar
4,038.59 USD
EUR · Euro
3,625.53 EUR
JPY · Japanese Yen
639,063 JPY
INR · Indian Rupee
384,301.18 INR
AUD · Australian Dollar
5,739.12 AUD
CAD · Canadian Dollar
5,668.57 CAD
CHF · Swiss Franc
3,352.59 CHF
CNY · Chinese Yuan
26,923.64 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.