SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Bitcoin menyang Pound Inggris (BTC menyang GBP)

Konversi Bitcoin (BTC) menyang Pound Inggris (GBP) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs BTC menyang GBP dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 BTC. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

₿
Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi BTC menyang GBP

Konversi Bitcoin (BTC) menyang Pound Inggris (GBP) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs BTC menyang GBP dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 BTC. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1 BTC =
60,448.55GBP
1 BTC = 60,448.5 GBP · 1 GBP = 0.000016543 BTC
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

BTC menyang GBP

Dhuwur83,823.6
Endhek45,851.1
Owah-owahan−27.89%
40,00060,00080,000100,000NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 BTC ing GBP
28 Oct, 16:07 GMT60,448.5
28 Oct 202660,794.5
27 Oct 202659,681.2
26 Oct 202659,544.9
25 Oct 202660,386.7
24 Oct 202660,512.2
23 Oct 202660,967.2
22 Oct 202661,779.1
21 Oct 202661,819.4
20 Oct 202661,692.2
19 Oct 202661,836.7
18 Oct 202661,430.9
17 Oct 202661,133.4
16 Oct 202661,759.7
15 Oct 202661,039.8
14 Oct 202663,028
13 Oct 202663,190.1
12 Oct 202663,436
11 Oct 202662,700.8
10 Oct 202662,415.5
9 Oct 202662,297.5
8 Oct 202662,746.6
7 Oct 202663,529
6 Oct 202664,721.5
5 Oct 202664,827.9
4 Oct 202664,055.4
3 Oct 202663,840.4
2 Oct 202665,529
1 Oct 202663,541.2
30 Sept 202662,880.4
29 Sept 202662,857.9
28 Sept 202663,010.2
27 Sept 202663,623.1
26 Sept 202663,333
25 Sept 202663,643.9
24 Sept 202663,363.4
23 Sept 202665,165.2
17 Sept 202656,932.8
10 Sept 202657,776.2
3 Sept 202657,572.4
27 Aug 202658,729.3
20 Aug 202651,100.5
13 Aug 202646,966.8
6 Aug 202647,899.3
30 Jul 202648,102.6
23 Jul 202649,033.4
16 Jul 202647,783.9
9 Jul 202646,169.4
2 Jul 202645,851.1
25 Jun 202646,115.1
18 Jun 202647,961.9
11 Jun 202646,721.5
4 Jun 202647,935.6
28 May 202654,613.3
21 May 202658,017.3
14 May 202658,427.4
7 May 202659,519.1
30 Apr 202656,312.2
23 Apr 202657,574.3
16 Apr 202655,201.5
9 Apr 202653,106
2 Apr 202650,445.3
26 Mar 202653,041.4
19 Mar 202653,601.8
12 Mar 202651,928.2
5 Mar 202654,214.5
26 Feb 202650,132.4
19 Feb 202649,413.2
12 Feb 202649,617.4
5 Feb 202652,891.4
29 Jan 202663,904.8
22 Jan 202667,126.1
15 Jan 202671,795.9
8 Jan 202667,822.7
1 Jan 202665,289.9
25 Dec 202564,782.2
18 Dec 202564,432.3
11 Dec 202567,580.2
4 Dec 202569,892.2
27 Nov 202568,436.9
20 Nov 202570,877.6
13 Nov 202577,779.3
6 Nov 202579,187.6
30 Oct 202583,823.6

Konversi cepet

BTCGBP
1 BTC60,448.55 GBP
5 BTC302,242.74 GBP
10 BTC604,485.47 GBP
25 BTC1,511,213.68 GBP
50 BTC3,022,427.37 GBP
100 BTC6,044,854.73 GBP
250 BTC15,112,136.83 GBP
500 BTC30,224,273.66 GBP
1,000 BTC60,448,547.33 GBP
5,000 BTC302,242,736.64 GBP
10,000 BTC604,485,473.27 GBP
GBPBTC
1 GBP0.000017 BTC
5 GBP0.000083 BTC
10 GBP0.000165 BTC
25 GBP0.000414 BTC
50 GBP0.000827 BTC
100 GBP0.001654 BTC
250 GBP0.004136 BTC
500 GBP0.008271 BTC
1,000 GBP0.016543 BTC
5,000 GBP0.082715 BTC
10,000 GBP0.16543 BTC

1 BTC uga padha karo

USD · US Dollar
80,413.65 USD
EUR · Euro
72,189.10 EUR
JPY · Japanese Yen
12,724,575 JPY
INR · Indian Rupee
7,651,937.57 INR
AUD · Australian Dollar
114,273.42 AUD
CAD · Canadian Dollar
112,868.60 CAD
CHF · Swiss Franc
66,754.42 CHF
CNY · Chinese Yuan
536,084.82 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.