SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Emas menyang Euro (XAU menyang EUR)

Konversi Emas (XAU) menyang Euro (EUR) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs XAU menyang EUR dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 XAU. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi XAU menyang EUR

Konversi Emas (XAU) menyang Euro (EUR) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs XAU menyang EUR dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 XAU. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1 XAU =
3,625.53EUR
1 XAU = 3,625.53 EUR · 1 EUR = 0.000275821 XAU
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

XAU menyang EUR

Dhuwur4,627.98
Endhek3,399.33
Owah-owahan+6.65%
3,0003,5004,0004,5005,000NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 XAU ing EUR
28 Oct, 16:07 GMT3,625.53
28 Oct 20263,628.95
27 Oct 20263,598.47
26 Oct 20263,571.87
25 Oct 20263,564.97
24 Oct 20263,564.42
23 Oct 20263,576.28
22 Oct 20263,639.25
21 Oct 20263,669.69
20 Oct 20263,669.14
19 Oct 20263,722.84
18 Oct 20263,705.56
17 Oct 20263,705.55
16 Oct 20263,722.28
15 Oct 20263,692.35
14 Oct 20263,709.27
13 Oct 20263,747.98
12 Oct 20263,737.6
11 Oct 20263,745.06
10 Oct 20263,745.68
9 Oct 20263,736.17
8 Oct 20263,682.14
7 Oct 20263,679.9
6 Oct 20263,676.11
5 Oct 20263,694.61
4 Oct 20263,675.15
3 Oct 20263,676.73
2 Oct 20263,719.27
1 Oct 20263,695.94
30 Sept 20263,689.89
29 Sept 20263,634.55
28 Sept 20263,686.3
27 Sept 20263,762.41
26 Sept 20263,762.65
25 Sept 20263,755.53
24 Sept 20263,765.72
23 Sept 20263,803.98
17 Sept 20263,746.43
10 Sept 20263,789.59
3 Sept 20263,820.07
27 Aug 20263,947.04
20 Aug 20263,851.63
13 Aug 20263,826.36
6 Aug 20263,703.77
30 Jul 20263,557.93
23 Jul 20263,616.14
16 Jul 20263,515.31
9 Jul 20263,554.99
2 Jul 20263,571.43
25 Jun 20263,514.46
18 Jun 20263,742.91
11 Jun 20263,530.3
4 Jun 20263,860.94
28 May 20263,780.18
21 May 20263,903.54
14 May 20263,991.78
7 May 20264,000
30 Apr 20263,906.26
23 Apr 20264,016.06
16 Apr 20264,081.64
9 Apr 20264,048.59
2 Apr 20264,053.82
26 Mar 20263,907.77
19 Mar 20264,231.45
12 Mar 20264,478.26
5 Mar 20264,458.73
26 Feb 20264,380.13
19 Feb 20264,216.2
12 Feb 20264,255.31
5 Feb 20264,175.97
29 Jan 20264,627.98
22 Jan 20264,100.49
15 Jan 20263,958.57
8 Jan 20263,806.45
1 Jan 20263,673.73
25 Dec 20253,803.78
18 Dec 20253,690.2
11 Dec 20253,604.37
4 Dec 20253,607.79
27 Nov 20253,574.77
20 Nov 20253,549.46
13 Nov 20253,617.87
6 Nov 20253,454.63
30 Oct 20253,399.33

Konversi cepet

XAUEUR
1 XAU3,625.53 EUR
5 XAU18,127.67 EUR
10 XAU36,255.34 EUR
25 XAU90,638.34 EUR
50 XAU181,276.68 EUR
100 XAU362,553.36 EUR
250 XAU906,383.40 EUR
500 XAU1,812,766.80 EUR
1,000 XAU3,625,533.60 EUR
5,000 XAU18,127,668.00 EUR
10,000 XAU36,255,335.99 EUR
EURXAU
1 EUR0.000276 XAU
5 EUR0.001379 XAU
10 EUR0.002758 XAU
25 EUR0.006896 XAU
50 EUR0.013791 XAU
100 EUR0.027582 XAU
250 EUR0.068955 XAU
500 EUR0.137911 XAU
1,000 EUR0.275821 XAU
5,000 EUR1.379107 XAU
10,000 EUR2.758215 XAU

1 XAU uga padha karo

USD · US Dollar
4,038.59 USD
GBP · British Pound
3,035.89 GBP
JPY · Japanese Yen
639,063 JPY
INR · Indian Rupee
384,301.18 INR
AUD · Australian Dollar
5,739.12 AUD
CAD · Canadian Dollar
5,668.57 CAD
CHF · Swiss Franc
3,352.59 CHF
CNY · Chinese Yuan
26,923.64 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.