SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Emas menyang Dolar AS (XAU menyang USD)

Konversi Emas (XAU) menyang Dolar AS (USD) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs XAU menyang USD dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 XAU. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi XAU menyang USD

Konversi Emas (XAU) menyang Dolar AS (USD) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs XAU menyang USD dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 XAU. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1 XAU =
4,038.59USD
1 XAU = 4,038.59 USD · 1 USD = 0.000247611 XAU
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

XAU menyang USD

Dhuwur5,539.34
Endhek3,948.14
Owah-owahan+2.29%
3,0004,0005,0006,000NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 XAU ing USD
28 Oct, 16:07 GMT4,038.59
28 Oct 20264,036.1
27 Oct 20264,020.2
26 Oct 20264,008.31
25 Oct 20263,993.61
24 Oct 20263,993.61
23 Oct 20264,010.3
22 Oct 20264,091.64
21 Oct 20264,120.33
20 Oct 20264,122.67
19 Oct 20264,180.55
18 Oct 20264,164.67
17 Oct 20264,164.67
16 Oct 20264,182.95
15 Oct 20264,144.7
14 Oct 20264,158.44
13 Oct 20264,188.41
12 Oct 20264,186.27
11 Oct 20264,195.81
10 Oct 20264,195.83
9 Oct 20264,198.91
8 Oct 20264,125.82
7 Oct 20264,132.78
6 Oct 20264,122.71
5 Oct 20264,131.87
4 Oct 20264,137.53
3 Oct 20264,137.55
2 Oct 20264,185.41
1 Oct 20264,182.58
30 Sept 20264,181.49
29 Sept 20264,129.11
28 Sept 20264,198.35
27 Sept 20264,286.14
26 Sept 20264,286.14
25 Sept 20264,269.91
24 Sept 20264,284.18
23 Sept 20264,346.54
17 Sept 20264,294.59
10 Sept 20264,410.34
3 Sept 20264,430.37
27 Aug 20264,598.04
20 Aug 20264,499.24
13 Aug 20264,409.25
6 Aug 20264,278.92
30 Jul 20264,075.54
23 Jul 20264,132.5
16 Jul 20264,030.63
9 Jul 20264,062.25
2 Jul 20264,064.63
25 Jun 20263,995.91
18 Jun 20264,313.34
11 Jun 20264,076.59
4 Jun 20264,482.78
28 May 20264,380.97
21 May 20264,536.11
14 May 20264,676.07
7 May 20264,702.59
30 Apr 20264,558.05
23 Apr 20264,698.19
16 Apr 20264,822.69
9 Apr 20264,721.28
2 Apr 20264,681.38
26 Mar 20264,517.32
19 Mar 20264,861.61
12 Mar 20265,165.26
5 Mar 20265,182.74
26 Feb 20265,177.11
19 Feb 20264,973.05
12 Feb 20265,054.74
5 Feb 20264,926.84
29 Jan 20265,539.34
22 Jan 20264,793.84
15 Jan 20264,607.17
8 Jan 20264,443.87
1 Jan 20264,315.09
25 Dec 20254,480.03
18 Dec 20254,331.84
11 Dec 20254,212.35
4 Dec 20254,207.87
27 Nov 20254,150.81
20 Nov 20254,090.68
13 Nov 20254,192.84
6 Nov 20253,975.72
30 Oct 20253,948.14

Konversi cepet

XAUUSD
1 XAU4,038.59 USD
5 XAU20,192.96 USD
10 XAU40,385.93 USD
25 XAU100,964.82 USD
50 XAU201,929.64 USD
100 XAU403,859.28 USD
250 XAU1,009,648.20 USD
500 XAU2,019,296.40 USD
1,000 XAU4,038,592.79 USD
5,000 XAU20,192,963.96 USD
10,000 XAU40,385,927.93 USD
USDXAU
1 USD0.000248 XAU
5 USD0.001238 XAU
10 USD0.002476 XAU
25 USD0.00619 XAU
50 USD0.012381 XAU
100 USD0.024761 XAU
250 USD0.061903 XAU
500 USD0.123806 XAU
1,000 USD0.247611 XAU
5,000 USD1.238055 XAU
10,000 USD2.47611 XAU

1 XAU uga padha karo

EUR · Euro
3,625.53 EUR
GBP · British Pound
3,035.89 GBP
JPY · Japanese Yen
639,063 JPY
INR · Indian Rupee
384,301.18 INR
AUD · Australian Dollar
5,739.12 AUD
CAD · Canadian Dollar
5,668.57 CAD
CHF · Swiss Franc
3,352.59 CHF
CNY · Chinese Yuan
26,923.64 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.