SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Pound Inggris menyang Naira Nigeria (GBP menyang NGN)

Konversi Pound Inggris (GBP) menyang Naira Nigeria (NGN) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs GBP menyang NGN dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 GBP. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

£
Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi GBP menyang NGN

Konversi Pound Inggris (GBP) menyang Naira Nigeria (NGN) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs GBP menyang NGN dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 GBP. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1.00 GBP =
1,790.25NGN
1 GBP = 1,790.25 NGN · 1 NGN = 0.00055858 GBP
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

GBP menyang NGN

Dhuwur1,959.99
Endhek1,746.94
Owah-owahan−6.61%
1,7001,8001,9002,000NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 GBP ing NGN
28 Oct, 16:07 GMT1,790.25
28 Oct 20261,783.79
27 Oct 20261,792
26 Oct 20261,803.28
25 Oct 20261,798.52
24 Oct 20261,781.41
23 Oct 20261,784.3
22 Oct 20261,784.93
21 Oct 20261,780.1
20 Oct 20261,780.4
19 Oct 20261,776.6
18 Oct 20261,775.26
17 Oct 20261,774.62
16 Oct 20261,770.66
15 Oct 20261,762.73
14 Oct 20261,757.95
13 Oct 20261,755.97
12 Oct 20261,762.46
11 Oct 20261,761.8
10 Oct 20261,760.88
9 Oct 20261,761.69
8 Oct 20261,755.63
7 Oct 20261,756.6
6 Oct 20261,746.94
5 Oct 20261,753.02
4 Oct 20261,761.93
3 Oct 20261,761.46
2 Oct 20261,755.15
1 Oct 20261,759.62
30 Sept 20261,756.88
29 Sept 20261,755.6
28 Sept 20261,759.97
27 Sept 20261,761.53
26 Sept 20261,760.77
25 Sept 20261,752.98
24 Sept 20261,755.75
23 Sept 20261,764.37
17 Sept 20261,778.95
10 Sept 20261,793.72
3 Sept 20261,792.03
27 Aug 20261,824.17
20 Aug 20261,832.4
13 Aug 20261,837.43
6 Aug 20261,833.32
30 Jul 20261,816.41
23 Jul 20261,837.15
16 Jul 20261,864.09
9 Jul 20261,842.21
2 Jul 20261,826.4
25 Jun 20261,806.78
18 Jun 20261,809.99
11 Jun 20261,820.38
4 Jun 20261,835.7
28 May 20261,836.85
21 May 20261,841.43
14 May 20261,855.59
7 May 20261,850.68
30 Apr 20261,852.93
23 Apr 20261,822.67
16 Apr 20261,825.74
9 Apr 20261,846.64
2 Apr 20261,829.87
26 Mar 20261,850.09
19 Mar 20261,813.35
12 Mar 20261,868.8
5 Mar 20261,848.76
26 Feb 20261,829.21
19 Feb 20261,813.65
12 Feb 20261,845.94
5 Feb 20261,871.33
29 Jan 20261,928.47
22 Jan 20261,911.94
15 Jan 20261,911.29
8 Jan 20261,918.29
1 Jan 20261,948.33
25 Dec 20251,959.99
18 Dec 20251,943.38
11 Dec 20251,936.3
4 Dec 20251,930.96
27 Nov 20251,919.41
20 Nov 20251,894.18
13 Nov 20251,892.04
6 Nov 20251,883.66
30 Oct 20251,916.92

Konversi cepet

GBPNGN
1 GBP1,790.25 NGN
5 GBP8,951.27 NGN
10 GBP17,902.54 NGN
25 GBP44,756.36 NGN
50 GBP89,512.72 NGN
100 GBP179,025.44 NGN
250 GBP447,563.59 NGN
500 GBP895,127.18 NGN
1,000 GBP1,790,254.35 NGN
5,000 GBP8,951,271.75 NGN
10,000 GBP17,902,543.50 NGN
NGNGBP
1 NGN0.00 GBP
5 NGN0.00 GBP
10 NGN0.01 GBP
25 NGN0.01 GBP
50 NGN0.03 GBP
100 NGN0.06 GBP
250 NGN0.14 GBP
500 NGN0.28 GBP
1,000 NGN0.56 GBP
5,000 NGN2.79 GBP
10,000 NGN5.59 GBP

1.00 GBP uga padha karo

USD · US Dollar
1.33 USD
EUR · Euro
1.19 EUR
JPY · Japanese Yen
211 JPY
INR · Indian Rupee
126.59 INR
AUD · Australian Dollar
1.89 AUD
CAD · Canadian Dollar
1.87 CAD
CHF · Swiss Franc
1.10 CHF
CNY · Chinese Yuan
8.87 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.