SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Dolar AS menyang Naira Nigeria (USD menyang NGN)

Konversi Dolar AS (USD) menyang Naira Nigeria (NGN) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs USD menyang NGN dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 USD. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

$
Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi USD menyang NGN

Konversi Dolar AS (USD) menyang Naira Nigeria (NGN) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs USD menyang NGN dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 USD. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1.00 USD =
1,345.77NGN
1 USD = 1,345.77 NGN · 1 NGN = 0.000743069 USD
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

USD menyang NGN

Dhuwur1,453.99
Endhek1,322.04
Owah-owahan−7.28%
1,3001,3501,4001,4501,500NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 USD ing NGN
28 Oct, 16:07 GMT1,345.77
28 Oct 20261,341.63
27 Oct 20261,343.17
26 Oct 20261,347.58
25 Oct 20261,344.95
24 Oct 20261,331.52
23 Oct 20261,332.1
22 Oct 20261,332.27
21 Oct 20261,330.84
20 Oct 20261,330.56
19 Oct 20261,333.15
18 Oct 20261,331.9
17 Oct 20261,331.4
16 Oct 20261,331.03
15 Oct 20261,330.54
14 Oct 20261,324.27
13 Oct 20261,328.09
12 Oct 20261,331.59
11 Oct 20261,331.79
10 Oct 20261,330.69
9 Oct 20261,329.87
8 Oct 20261,329.31
7 Oct 20261,325.93
6 Oct 20261,322.04
5 Oct 20261,327.12
4 Oct 20261,330.6
3 Oct 20261,330.5
2 Oct 20261,328.51
1 Oct 20261,328.36
30 Sept 20261,328.18
29 Sept 20261,326.16
28 Sept 20261,328.7
27 Sept 20261,329.57
26 Sept 20261,329.26
25 Sept 20261,326.86
24 Sept 20261,326.63
23 Sept 20261,324.91
17 Sept 20261,329.79
10 Sept 20261,323.24
3 Sept 20261,327.89
27 Aug 20261,343.08
20 Aug 20261,346.7
13 Aug 20261,362.06
6 Aug 20261,361.48
30 Jul 20261,360.45
23 Jul 20261,372.13
16 Jul 20261,377.3
9 Jul 20261,375.04
2 Jul 20261,374.96
25 Jun 20261,370.66
18 Jun 20261,359.36
11 Jun 20261,360.4
4 Jun 20261,366.88
28 May 20261,373.67
21 May 20261,371.34
14 May 20261,371.68
7 May 20261,360.53
30 Apr 20261,375.07
23 Apr 20261,351.59
16 Apr 20261,344.2
9 Apr 20261,378.98
2 Apr 20261,381.47
26 Mar 20261,385.46
19 Mar 20261,363.99
12 Mar 20261,397.9
5 Mar 20261,383.7
26 Feb 20261,348.79
19 Feb 20261,343.79
12 Feb 20261,353.63
5 Feb 20261,372.05
29 Jan 20261,396.5
22 Jan 20261,423.46
15 Jan 20261,422.86
8 Jan 20261,425.79
1 Jan 20261,445.79
25 Dec 20251,450.24
18 Dec 20251,453.99
11 Dec 20251,448.78
4 Dec 20251,447.49
27 Nov 20251,447.83
20 Nov 20251,451.74
13 Nov 20251,441.8
6 Nov 20251,441.79
30 Oct 20251,451.45

Konversi cepet

USDNGN
1 USD1,345.77 NGN
5 USD6,728.85 NGN
10 USD13,457.70 NGN
25 USD33,644.25 NGN
50 USD67,288.50 NGN
100 USD134,577.00 NGN
250 USD336,442.50 NGN
500 USD672,885.00 NGN
1,000 USD1,345,770.00 NGN
5,000 USD6,728,850.00 NGN
10,000 USD13,457,700.00 NGN
NGNUSD
1 NGN0.00 USD
5 NGN0.00 USD
10 NGN0.01 USD
25 NGN0.02 USD
50 NGN0.04 USD
100 NGN0.07 USD
250 NGN0.19 USD
500 NGN0.37 USD
1,000 NGN0.74 USD
5,000 NGN3.72 USD
10,000 NGN7.43 USD

1.00 USD uga padha karo

EUR · Euro
0.90 EUR
GBP · British Pound
0.75 GBP
JPY · Japanese Yen
158 JPY
INR · Indian Rupee
95.16 INR
AUD · Australian Dollar
1.42 AUD
CAD · Canadian Dollar
1.40 CAD
CHF · Swiss Franc
0.83 CHF
CNY · Chinese Yuan
6.67 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.