SmartCalcy.Wangsulan cepet kanggo petungan saben dina
/
Keuangan

Bitcoin menyang Dolar AS (BTC menyang USD)

Konversi Bitcoin (BTC) menyang Dolar AS (USD) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs BTC menyang USD dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 BTC. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

₿
Priksa kurs bank utawa kartu
Saka bank, kartu, money changer bandara utawa layanan transfer

Babagan konversi BTC menyang USD

Konversi Bitcoin (BTC) menyang Dolar AS (USD) nganggo kurs mid-market paling anyar. Delengen kurs BTC menyang USD dina iki, owah-owahane sajrone setaun kepungkur kanthi titik dhuwur, endhek lan owah-owahan, lan tabel jumlah umum saka 1 nganti 10.000 BTC. Banjur priksa sepira kurs bank, kartu utawa layanan transfer sejatine mbebani panjenengan.

Bagean saka seksi “Keuangan” SmartCalcy. Lumaku ing browser panjenengan tanpa akun, nganggo mata uang lan satuan panjenengan dhewe (ganti ing sisih ndhuwur kaca), lan menehi perkiraan mung kanggo informasi, mula priksa pandhuan resmi sadurunge ngandelake asile.

1 BTC =
80,413.65USD
1 BTC = 80,413.6 USD · 1 USD = 0.0000124357 BTC
Kurs mid-market, dianyari 28 Oct, 16:07 GMT. Bank lan penerbit kartu biasane nambahake margin 0,5–5%.

BTC menyang USD

Dhuwur110,705
Endhek60,788.1
Owah-owahan−27.36%
60,00080,000100,000120,000NovFebMayAug
Tampilake data
Tanggal1 BTC ing USD
28 Oct, 16:07 GMT80,413.6
28 Oct 202680,830.3
27 Oct 202679,624.2
26 Oct 202679,680.6
25 Oct 202680,751.3
24 Oct 202680,957.9
23 Oct 202681,663.3
22 Oct 202682,769.8
21 Oct 202682,688.4
20 Oct 202682,549.1
19 Oct 202682,405.6
18 Oct 202681,880
17 Oct 202681,484.3
16 Oct 202682,158.5
15 Oct 202680,866.9
14 Oct 202683,668.7
13 Oct 202683,548.5
12 Oct 202683,962.4
11 Oct 202682,945.6
10 Oct 202682,593.4
9 Oct 202682,526
8 Oct 202682,870
7 Oct 202684,163.7
6 Oct 202685,522.7
5 Oct 202685,632.6
4 Oct 202684,819.8
3 Oct 202684,518.7
2 Oct 202686,573.3
1 Oct 202684,170.1
30 Sept 202683,176.7
29 Sept 202683,212.7
28 Sept 202683,462
27 Sept 202684,293.6
26 Sept 202683,892.6
25 Sept 202684,083.1
24 Sept 202683,859.6
23 Sept 202686,779.9
17 Sept 202676,162.6
10 Sept 202678,318.3
3 Sept 202677,695.9
27 Aug 202679,765.8
20 Aug 202669,530.4
13 Aug 202663,358.5
6 Aug 202664,499.5
30 Jul 202664,224.4
23 Jul 202665,650.8
16 Jul 202664,672.6
9 Jul 202661,855.5
2 Jul 202660,905.4
25 Jun 202660,788.1
18 Jun 202663,861.4
11 Jun 202662,519.1
4 Jun 202664,377
28 May 202673,027.9
21 May 202677,905.3
14 May 202679,039.5
7 May 202680,961.8
30 Apr 202675,881.7
23 Apr 202677,641
16 Apr 202674,976.6
9 Apr 202671,116.2
2 Apr 202666,819
26 Mar 202670,829.6
19 Mar 202671,260.6
12 Mar 202669,420.8
5 Mar 202672,435.9
26 Feb 202667,988.8
19 Feb 202666,690.7
12 Feb 202667,663.1
5 Feb 202672,138.1
29 Jan 202688,248
22 Jan 202690,161.6
15 Jan 202696,441.3
8 Jan 202691,250
1 Jan 202687,984
25 Dec 202587,552.6
18 Dec 202586,119.3
11 Dec 202590,321.2
4 Dec 202593,236.6
27 Nov 202590,727.6
20 Nov 202592,478.7
13 Nov 2025102,068
6 Nov 2025103,456
30 Oct 2025110,705

Konversi cepet

BTCUSD
1 BTC80,413.65 USD
5 BTC402,068.24 USD
10 BTC804,136.48 USD
25 BTC2,010,341.20 USD
50 BTC4,020,682.39 USD
100 BTC8,041,364.78 USD
250 BTC20,103,411.95 USD
500 BTC40,206,823.90 USD
1,000 BTC80,413,647.80 USD
5,000 BTC402,068,239.02 USD
10,000 BTC804,136,478.04 USD
USDBTC
1 USD0.000012 BTC
5 USD0.000062 BTC
10 USD0.000124 BTC
25 USD0.000311 BTC
50 USD0.000622 BTC
100 USD0.001244 BTC
250 USD0.003109 BTC
500 USD0.006218 BTC
1,000 USD0.012436 BTC
5,000 USD0.062179 BTC
10,000 USD0.124357 BTC

1 BTC uga padha karo

EUR · Euro
72,189.10 EUR
GBP · British Pound
60,448.55 GBP
JPY · Japanese Yen
12,724,575 JPY
INR · Indian Rupee
7,651,937.57 INR
AUD · Australian Dollar
114,273.42 AUD
CAD · Canadian Dollar
112,868.60 CAD
CHF · Swiss Franc
66,754.42 CHF
CNY · Chinese Yuan
536,084.82 CNY
Kurs mid-market saka data terbuka, mung kanggo informasi: mata uang utama lan kripto liwat Coinbase, logam mulia liwat Swissquote, lan kurs referensi saben dina kanggo liyane. Iki dudu tawaran dagang, lan kurs sing panjenengan tampa bakal kalebu margin lan biaya penyedia.